شرایط خدمات
 
شما با ثبت نام برای دسترسی به خدمات یا / و کالاهای ارائه‌شده توسط مولتی‌ویرا با شرایط این توافق‌نامه موافقت کرده و آن را پذیرفته‌اید. لطفاً این شرایط و موازین را به دقت مطالعه کنید، زیرا حقوق قانونی و تعهدات شما در آن تشریح شده است. این توافق‌نامه از تاریخ 1) امضای الکترونیکی شما یا پذیرش این توافق‌نامه، 2) فعال شدن حساب شما و 3) یا رسید تأیید سفارش شما که توسط پست الکترونیک از سوی مولتی‌ویرا برای شما ارسال شود، بدون توجه به ترتیب این مراحل به جریان می‌افتد.
 
1. تعاریف
اهداف توافق
الف. «مولتی‌ویرا»، «ما»، «مان»، «مال ما» و واژه‌های دیگری که از نظر دستوری به شرکت مولتی‌ویرا ارجاع داده می‌شود، همه شامل شرکتی‌ست که در ایالت انتاریوی کانادا و تحت قوانین آن ایالت ثبت شده است. و این شرکت (مولتی‌ویرا) قائم مقام شرکت کانادایی می‌باشد و نمایندگی خود را با توجه به خواسته‌اش تعیین می‌نماید.
 
ب. «تجهیزات مولتی‌ویرا» شامل کامپیوتر و وسایل ارتباط دوربردی، دسترسی به اینترنت و یا ارسال برای اعضا، راه‌اندازی یا حفظ شرکت و منسوبین آن، عوامل یا نمایندگانی‌ست که خدمات مولتی‌ویرا را فراهم می‌کنند.
 
پ. «خدمات مولتی‌ویرا» به معنی کالاها و خدماتی‌ست که در هر زمان توسط مولتی‌ویرا و / یا منسوبین، نمایندگان یا عوامل آن فراهم شده است. این خدمات شامل شبکۀ میزبانی، پست الکترونیکی، ثبت دامنه و هر گونه خدمات پشتیبانی جانبی‌ست، ولی محدود به آنها نمی‌شود. چنان چه اصلاح یا تغییری در این خدمات صورت گیرد، در هر زمان فقط با تشخیص و در انحصار مولتی‌ویرا خواهد بود.
ت. «نرم‌افزارهای مولتی‌ویرا» به معنی هر گونه نرم‌افزاری‌ست که توسط مولتی‌ویرا در محدودۀ زمانی مشخص ارائه می‌گردد، اعم از این که در کامپیوتر شما بارگذاری شود یا به شکل سی. دی. یا به شکل دیگری از حافظه‌های قابل انتقال برای شما فراهم شود یا به صورت آنلاین به عنوان بخشی از خدمات این شرکت در اختیارتان قرار گیرد. نرم‌افزار مولتی‌ویرا شامل برنامه و هر گونه کپی برنامه یا بخش‌های وابسته به آن است. در صورت لزوم یک برنامه به شکل مجزا یا در ترکیب با برنامه‌های دیگر عرضه می‌شود؛ همان گونه که در صورت وجود مدارک و اسناد دیگر، آنها همراه با نرم‌افزار مرتبط ارائه می‌گردند.
ث. «پهنای باند» به مقدار (نرخ) داده‌هایی که در هر بایت در ثانیه توسط تجهیزات مولتی‌ویرا استفاده می‌شود، اطلاق می‌گردد.
ج. «محتوا» به مفهوم پرونده‌های قابل بارگذاری برای نمایش در مرورگر شبکۀ کاربر با استفاده یا بدون استفاده از افزونه‌ها (plug-ins) است.
چ. «خدمات مشتری» به ارتباط ما با شما در رویارویی با پرسش‌ها یا مشکلات ایجادشده در مورد خدماتی که ارائه می‌دهیم، اطلاق می‌شود.
ح. «قیمت» به مفهوم پول و دیگر هزینه‌هایی‌ست که شما به منظور حق استفاده از خدمات مولتی‌ویرا و پهنای باند مصرفی در چهارچوب شرایط موازین این توافق‌نامه و دریافت خدمات شخصی از مولتی‌ویرا ملزم به پرداخت آن هستید؛ چرا که شما طبق طرح فهرست قیمت‌های جاری ثبت نام کرده‌اید.
خ. «فهرست قیمت» به معنی قیمت‌هایی‌ برای خدمات مولتی‌ویرا است که در سایت اینترنتی مولتی‌ویرا منتشر شده و ممکن است هر زمان این شرکت تشیخص دهد برای اصلاح و تغییر قیمت که در انحصار خود اوست، مطابق بند 1/24 عمل نماید.
د. «مشتریان بین‌المللی» به مشتریانی گفته می‌شود که در محل شرکت مقیم هستند یا خارج از ایالت متحدۀ آمریکا و کانادا اقامت داشته، به این شرکت دسترسی دارند و از خدمات آن بهره‌مند می‌شوند.
ذ. «قوانین» به معنی مقررات و قوانینی‌ست که در ایالت متحدۀ آمریکا و ایالت‌های مختلف وابسته به آن تأثیرگذار و قابل اجراست؛ درست مانند قوانین کشور محل اقامت خودتان یا استان یا ایالتی که وابسته به قوانین کشور محل اقامت شما یا محلی‌ست که شما در آنجا به خدمات مولتی‌ویرا دسترسی دارید یا از آن استفاده می‌کنید.
ر. «شرکا» مجموعاً، شامل شما و مولتی‌ویراست.
ز. «حساب پرداخت» به کارت اعتباری یا حساب پی‌پل اطلاق می‌شود که شما برای پرداخت خدمات دریافتی خود در زمان ثبت نام آماده کرده‌اید. مولتی‌ویرا ممکن است روش‌های پرداختی را که مشتریان با آن می‌توانند هزینۀ خدماتشان را بپردازند، بدون اعلام قبلی اضافه، حذف یا اصلاح کند و این تغییرات منحصراً اختیار مولتی‌ویرا است. پرداخت‌هایی که با روش پی‌پل پردازش شده، تحت موازین و شرایط خدمات پی‌پل است و مولتی‌ویرا با احترام به آن خدمات، هیچ گونه توصیه یا ضمانتی در بارۀ آن خدمات ندارد.
ژ. «تعویق» یا «معوق داشتن»، شامل سلب کردن، از کار انداختن و برداشتن یا جایگزین کردن قفل ثبت نام‌ کننده از نام دامنۀ شما و وقفه‌ در انتقال داده‌ها به یا از وب سایت شما یا از طریق وب‌سایت شماست.
س. «پشتیبانی فنی» به ارتباطاتی از سوی ما با شما در رابطه با پرسش‌ها یا مشکلات مربوط به موضوعات فنی در مورد نرم‌افزار یا خدمات ارائه‌شده از جانب ما برای شما اشاره دارد.
ش. «فضا» به معنی مقدار حافظۀ تعبیه‌شده در کامپیوتر است؛ همان گونه که در شرح برنامۀ خدمات شما ترسیم شده است. معمولاً این فضا در یک یا چند وسیلۀ ذخیره‌سازی کامپیوتر قرار دارد و با واحد مگابایت اندازه‌گیری می‌شود؛ جایی که همۀ داده‌های وب‌سایت شما در آن ذخیره شده است و به وسیلۀ تجهیزات وب‌سرور مولتی‌ویرا قابل دسترسی است.
ص. «شما»، «مال شما» یا اشکال دستوری دیگر این کلمات به معنی هر چیزی‌ست که مالکیت یا سود وابسته به شما دارد یا شما مالکیت یا سود وابسته به آن دارید.
ض. «داده‌های شما» یعنی هر گونه داده‌ای شامل آگهی‌ها و اسناد و مدارک، پست الکترونیکی، تصاویر، فیلم‌ها، صفحات وب، یا دیگر محتویات، که مرتبط با استفادۀ خدمات مولتی‌ویراست و توسط تجهیزات مولتی‌ویرا ذخیره یا منتقل‌شده، ولی به اینها محدود نمی‌شود.
ط. «وب‌سایت شما» به معنی داده‌های قابل انتقال از طریق اینترنت توسط مولتی‌ویراست؛ به شکلی که در فضای وب‌سایت شما ذخیره شده باشد.
ظ. «خدمات شما» به معنی خدمات مشخص مولتی‌ویراست که در آن مورد با شما قرارداد بسته شده است و بر محدودیت‌ها و مشخصات کامل خدمات معینی که از تاریخ قرارداد به اجرا درمی‌آید، دلالت دارد. بهای این گونه خدمات مولتی‌ویرا مطابق قیمت‌های برنامه‌ریزی‌شدۀ کنونی‌ست.
 
2. شرح
طبق شرایط فوق و حقوق محفوظ مولتی‌ویرا و دیگر موازین و شرایطی که از پیش در این توافق‌نامه تنظیم شده است، مولتی‌ویرا به محض انجام ثبت نام و پرداخت هر یک یا همۀ مبالغی که معین شده، خدمات خود را عرضه می‌دارد. شما یک گذرواژه، حساب کاربری و دستوراتی برای تکمیل مرحلۀ ثبت نام دریافت خواهید کرد. شما مسؤول حفظ گذرواژه و حساب کاربری محرمانۀ خود هستید و همۀ فعالیت‌هایی که تحت گذرواژه و حساب کاربری شما رخ می‌دهد، در حوزۀ مسؤولیت شماست. شما موافقت کرده‌اید که در صورت مشاهدۀ استفاده‌های غیر مجاز از حساب کاربری و دیگر بخش‌های امنیتی، فوراً مولتی‌ویرا را در جریان قرار دهید. مولتی‌ویرا برای هر ضرر و زیانی که به علت شرکت شما در پیروی از الزام‌های امنیتی وارد شود، پاسخگو باشد و پاسخگو نخواهد بود. شما می‌دانید و موافقت کرده‌اید که تحت هیچ شرایطی، مولتی‌ویرا به هیچ رو پاسخگوی خسارت یا قصور شما نخواهد بود. این شامل هر گونه خسارت و هر نوع ضرری‌ست که به دلیل عمل‌کرد یا قصوری توسط شما ایجاد شده باشد.
خدمات مولتی‌ویرا وابسته به شرایط و محدودیت‌های زیر می‌باشد.
 
1.2. خدمات میزبانی وب
الف. مولتی‌ویرا مجوزی غیر قابل انتقال، قابل ابطال، بدون قابلیت اعطای مجوز فرعی به دیگران، غیر انحصاری و محدود برای استفاده از مقدار فضای وب‌سایت منظور شده در خدمات شما جهت استفادۀ غیر انحصاری به منظور منحصر به ذخیره‌سازی داده‌ها و انتشار وب‌سایت شما را فراهم می‌کند و ذخیره‌سازی و انتشار داده‌های مذکور از طریق اینترنت با استفاده از تجهیزات مولتی‌ویرا و بر اساس این توافق‌نامه امکان می‌یابد.
ب. مولتی‌ویرا مستقیماً یا از طریق نمایندگان یا دارندگان مجوز خود، خدمات مشتریان، مرتبط با وب‌سایت شما را که شامل پاسخ‌گویی به سؤالات یا شکایات در ارتباط با خدماتی‌ست که ما برای وب‌سایت شما فراهم کرده‌ایم، مهیا می‌کند. مولتی‌ویرا ملزم به ارائۀ خدمات مشتریان، مگر آنچه که در بخش 2 تعیین شده، نیست. ممکن است مولتی‌ویرا از همه یا بخشی از درخواست‌های مازاد خدمات مشتریان با دلیل یا بدون دلیل خودداری کند. ارائۀ خدمات اضافه‌تر به مشتریان که مولتی‌ویرا متعاقباً توافق به فراهم آوردن آنها برای شما کند، در تشخیص انحصاری مولتی‌ویراست و پس از شروع تعهد در هر زمان، امکان لغو آن بدون اعلام به شما یا ایجاد تعهدی برای مولتی‌ویرا وجود دارد. مولتی‌ویرا ممکن است در هر زمان فقط با صلاحدید انحصاری خود، دسترسی به خدمات مشتریان را که توافق به فراهم آوردن آن برای شما در ارتباط با وب‌سایت شما کرده است، در خلال این توافق‌نامه بدون هیچ گونه تعهدی برای مولتی‌ویرا تغییر دهد یا قطع کند.
پ. مولتی‌ویرا مستقیماً یا از طریق نمایندگان یا دارندگان مجوز خود، موظف به فراهم آوردن پشتیبانی فنی مرتبط با وب‌سایت شماست. ممکن است مولتی‌ویرا بنا بر تشخیص انحصاری خود، از همه یا بخشی از درخواست‌های مازاد پشتیبانی فنی، با دلیل یا بدون دلیل، خودداری کند. هر گونه پشتیبانی اضافه‌تر که مولتی‌ویرا متعاقباً توافق به فراهم آوردن آن برای شما کند، در تشخیص انحصاری مولتی‌ویراست و پس از شروع تعهد در هر زمان، امکان لغو آن بدون اعلام به شما یا ایجاد تعهدی برای مولتی‌ویرا وجود دارد.
ت. هر گونه استفاده از فضای وب‌سایت و تدارک خدمات برای شما توسط مولتی‌ویرا، بر مبنای همۀ موازین و شرایطی‌ست که پیش‌تر در اینجا تنظیم شده است. توسعه یا تغییر این حقوق یا خدمات مولتی‌ویرا با شرکت کردن شما در چند توافق‌نامه امکان پذیر نیست.
ث. آنچه فراهم شده، به عبارت دیگر، به جز مشخصات خدمات شما، پهنانی باند مورد استفاده که شامل اطلاعات گرفته‌شده از وب‌سایت شما، ایمیل‌های ارسالی و دریافتی و بارگذاری‌ها و موارد استفادۀ دیگر نباید از شش گیگابایت در هر ماه تجاوز ‌کند. مجموع استفادۀ صندوق‌های پستی شما برای هر حساب کاربری، بیش از 25 گیگابایت در هر ماه باشد. شما مسؤول نظارت بر پهنای باند و استفاده از صندوق پستی هستید و به منظور پیروی از این پاراگراف، موافقت می‌کنید که در دوره‌های زمانی معین، ایمیل‌های خود را چک و آنها را بارگذاری یا پاک کنید. در صورت استفادۀ بیش از اندازه از صندوق پستی، ممکن است مولتی‌ویرا بدون تعهدی نسبت به شما همه یا برخی از ایمیل‌هایی را که برایتان ارسال شده، به فرستندگان اصلی‌تان بازگرداند یا رد کند. شما موافقت می‌نمایید که ممکن است مولتی‌ویرا حساب کاربری پرداختی را بابت استفادۀ بیش از مقدار مجازی که در جدول نرخ جاری یا آینده تعیین شده است، کسر کند.
ج. برخی از خدمات مولتی‌ویرا ممکن است برای مشتریان بین‌المللی قابل دسترس نباشد و مولتی‌ویرا حق تغییر، تجدید نظر یا ادامه ندادن تدارک برخی یا همۀ خدمات مولتی‌ویرا را به مشتریان بین‌المللی در بازارهای مشخص در هر زمان بنا بر صلاحدید انحصاری مولتی‌ویرا محفوظ می‌دارد.
چ. در صورتی که وب شما به حقوق مالکیت هر شخص ثالث آسیب برساند یا به عبارت دیگر موضوع مناقشه قرار گیرد، ممکن است مولتی‌ویرا به پیروی از قوانین رسمی یا عرفی بنا بر صلاحدید خود، عمل‌کرد به این توافق‌نامه را معوق داشته یا به آن پایان دهد، بی‌درنگ و بدون اطلاع، انتقال داده‌های مرتبط با نام دامنۀ شما را قطع کند، برای همیشه داده‌های شما از تجهیزات مولتی‌ویرا پاک شود و مولتی‌ویرا بی‌درنگ و بدون اطلاع، دیگر اقدامات لازم را به صلاحدید انحصاری خود انجام دهد. همان گونه که به طور مشروح در بخش‌های 9 و 6 و 5 آمده است، شما هم‌اکنون و برای همیشه از طرح شکایت علیه مولتی‌ویرا در ارتباط با محتوا، استفاده و عمل‌کرد وب‌سایت خود صرف نظر می‌کنید، با پرداخت غرامت موافقت می‌نمایید و مولتی‌ویرا در برابر طرح چنین شکایاتی بی‌تقصیر شناخته می‌شود.
ح. شما مسؤول گرفتن پرونده‌های پشتیبان بر روی کامپیوتر خود هستید. مولتی‌ویرا تعهد یا ضمانتی در بارۀ تشکیل پروندۀ پشتیبان از اطلاعات شما یا اطلاعاتی که می‌تواند مورد بازیابی قرار گیرد، نداشته و هیچ گونه مسؤولیتی در برابر بایگانی کردن یا تشکیل پروندۀ پشتیبان از اطلاعات شما را ندارد. اگر هر کدام از داده‌های شما آسیب ببیند، حذف گردد، گُم شود یا به هر شکل دیگری مخدوش گردد، به عبارت دیگر در نتیجۀ پایان دادن یا معوق داشتن حساب کاربری شما مطابق این توافق‌نامه مولتی‌ویرا هیچ تعهد یا الزامی در برابر شما نخواهد داشت.
 
2.2 ثبت نام دامنه
الف. شما باید از طریق مولتی‌ویرا نام دامنه‌ای انتخابی را به ثبت برسانید. مولتی‌ویرا به شرط این که چنین نام دامنه‌ای برای ثبت کردن موجود باشد، به نمایندگی از شما این نام دامنه را در سطح 2 ثبت خواهد کرد. مولتی‌ویرا فقط به عنوان یک واسطه بین شما و سازمان تأمین‌کنندۀ نام‌های دامنه عمل می‌کند و تأثیری روی تعیین نام‌های دامنه ندارد. ثبت نام دامنۀ شما بر مبنای موازین و شرایط آن شرکت ثبت‌کنندۀ دیگر است و همچنین وابسته به موازین «سیاست تفکیک مناقشات نام‌های دامنۀ‌ یکسان» (UDRP) می‌باشد. شما موافقت کرده‌اید که اگر ثبت ذخیرۀ نام دامنۀ شما مورد مناقشه توسط شخص ثالثی قرار گرفت، ملزم به پیروی از مقررات جاری «یو. دی. آر. پی.» در هنگام آن مناقشه خواهید بود. مولتی‌ویرا در زمانی که نام دامنه در دسترس نباشد یا به عبارتی به شما واگذار نشده باشد، هیچ گونه تعهدی ندارد و هیچ گونه تعهد و ضمانتی در برابر واگذاری آن نام‌های دامنه که به حقوق اشخاص ثالث تعدی نکرده باشند، ندارد و شما باید در هر دوره حافظ قوانین مربوط به نام دامنه باشید. در صورت پرداخت کامل هر یک یا تمامی مبالغ ثبت نامی، مولتی‌ویرا نباید مالک یا به عبارت دیگر از نظر قانونی کنترلی بر هیچ یک از دامنه‌های درخواستی شما داشته باشد. شما موافقت کرده‌اید که مسؤول تک‌تک و تمامی مبالغ و هزینه‌های مرتبط با دامنۀ ثبت نامی خود هستید و به مولتی‌ویرا اجازه داده‌اید تا حساب پرداختی شما را برای چنین مبالغ و هزینه‌هایی بدهکار کند. در صورتی که مهیاکنندۀ آن حساب پرداخت نتواند این بدهی را بپردازد، ممکن است مولتی‌ویرا طبق تشخیص انحصاری و بدون هیچ گونه الزامی در برابر شما خود آن نام دامنه را آزاد کند، لغو نماید یا محدودیتی برای کاربر ایجاد کرده یا نام دامنۀ شما را به شکلی مناسب مورد استفاده قرار دهد.
ب. شما موافقت و تأیید کرده‌اید که مولتی‌ویرا یا نمایندگی‌های عوامل یا صاحبان مجوز آن، با هر نوع داده‌ای، فقط با تشخیص انحصاری مولتی‌ویرا با نام دامنۀ ثبت‌شدۀ شما با وب‌سایت شما یا هر «یو. آر. ال.» ثبت‌شده در نام دامنۀ‌ شما مرتبط باشند، تا هنگامی که شما هر داده‌ای را در وب‌سایت خود جایگزین کنید؛ مانند زمانی که وب‌سایت شما دیگر در دسترس نباشد و تا پایان یافتن آن به هر دلیل، تا مدتی که مولتی‌ویرا یا نمایندگان، عوامل یا صاحبان مجوز آن به عنوان میزبان نام دامنۀ ثبت‌شدۀ مورد استفادۀ همان نام دامنه در فهرست قرار دارند.
 
3.2 پست الکترونیک
الف. مولتی‌ویرا مجوزی غیر قابل انتقال، قابل ابطال، غیر انحصاری و محدود برای استفاده از خدمات پست الکترونیک منظور شده در خدمات شما جهت استفادۀ غیر انحصاری به منظور منحصر به ذخیره‌سازی و انتشار نامه‌های الکترونیک شما را فراهم می‌کند و ذخیره‌سازی و انتشار داده‌های مذکور از طریق اینترنت با استفاده از تجهیزات مولتی‌ویرا و بر اساس این توافق‌نامه امکان می‌یابد.
ب. همۀ صندوق‌های پست الکترونیک - شامل صندوق‌های POP - که برای دوازده ماه متوالی هیچ گونه ورودی به آن انجام نشده باشد، بی‌استفاده پنداشته خواهد شد و شرکت حق حذف آن صندوق و یا نامه‌های الکترونیکی داخل آن را خواهد داشت.
ج. دو هفته پیش‌تر، شرکت نامه‌ای به پست الکترونیک اصلی خواهد فرستاد و به وی اطلاع خواهد داد چنان چه صاحب صندوق پستی بی‌استفاده، ظرف دوهفته به صندوق خود وارد نشود، آن صندوق حذف خواهد شد.
مولتی‌ویرا حق حذف محتویات موجود در فولدر هرزنامه‌ای (Spam) که بیش از 30 روز از عمر آن‌ها می‌گذرد، را دارد.
 
3. استفاده از خدمات
3-1. حساب کاربری (Username).
شما تنها می‌توانید از حساب کاربری‌ای استفاده کنید که این حساب همۀ اطلاعات مالی مربوط به خدمات شما را در بر بگیرد و همچنین در وب‌سایتی که مولتی‌ویرا برای ارایۀ خدمات و / کالاها به شما در نظر گرفته است ثبت شده باشد. شما حق انتقال، فروش، اجاره و یا اختصاص بخشی یا همۀ این حساب کاربری را به هر نحوی، به اشخاص دیگر شامل اشخاص حقیقی یا اشخاص حقوقی ندارید، مگر آنکه از مولتی‌ویرا رضایت‌نامۀ کتبی در آن مورد دریافت کرده باشید.
3-2. گذرواژه (Password).
شما توافق کرده‌اید که گذرواژۀ امنی برای حساب کاربری خود در نظر گرفته و بسازید. شما به تنهایی مسؤول تغییر و نگهداری و همچنین فاش نشدن گذرواژۀ خودتان هستید تا امنیت دسترسی به حساب کاربری شما تأمین گردد و مولتی‌ویرا هیچ گونه مسؤولیتی در مورد آن ندارد. اگر شما گذرواژۀ خود را فراموش یا گم کنید یا نیاز به گذرواژۀ جدیدی پیدا کنید، از پیش موافقت کرده‌اید تا همۀ معیارها و فرایندهای حفاظتی ما را برای احراز هویت طی نمایید. شما از پیش تأیید و موافقت کرده‌اید که اگر نتوانید هویت خود را ثابت کنید و یا رضایت امنیتی مولتی‌ویرا را بنا بر صلاح‌دید و تشخیص انحصاری ما در مورد احراز هویت خود تأمین نمایید، مولتی‌ویرا حق دارد تا از بخشی یا همۀ درخواست‌های شما مرتبط با خدمات ما و حساب کاربری شما جلوگیری کند.
3-3. مالکیت حساب کاربری و وب‌سایت.
شما می‌پذیرید، تضمین می‌کنید و موافقت می‌کنید که مالک حساب کاربری شما تنها شخصی حقیقی یا حقوقی‌ست که نام او در بانک اطلاعاتی مولتی‌ویرا به عنوان مالک حساب کاربری ثبت شده است. فقط مالک حساب ممکن است تغییری - شامل تغییر مالکیت - در حساب کاربری خود با اطلاع کتبی ما ایجاد کند. شما همچنین می‌پذیرید و موافقت می‌کنید که صاحب قانونی وب‌سایت میزبانی شده تحت حساب کاربری شما تنها مالک حساب خواهد بود مگر در مواردی که مشتریِ شما صاحب وب‌سایت باشد. در مواردی که در مالکیت حساب کاربری شما و یا وب‌سایتتان شبهه‌ای وارد شود، شما می‌پذیرد در کلیۀ موازین و معیارها و فرایندهای امنیتی مولتی‌ویرا - شامل روال‌های احراز هویت ما - همکاری کنید و به آن پایبند باشید.
3-4. استفادۀ قانونی و اخلاقی.
شما موافقت می‌کنید که در استفاده از خدمات ما، قوانین تمامی مربوطه را رعایت نمایید واز این خدمات برای موارد غیر اخلاقی، افتراآمیز و خلاف خط مشی مولتی‌ویرا، استفاده نکنید.
3-5- تضمین‌ها و مسؤولیت‌ها.
شما می‌پذیرید و موافقت می‌کنید که مولتی‌ویرا تنها مرجع تشخیص آن است که شما مفاد این توافق‌نامه را نقض کرده‌اید یا خیر. شما به صورت فردی مسؤول هر مسالۀ قانونی‌ای هستید که در رابطه با استفادۀ شما از خدمات ما به وجود می‌آید. شما تضمین می‌کنید و متعهد می‌شوید که حقوق لازم برای استفاده یا اجازه برای استفاده هر چیزی که بر بستر خدمات مولتی‌ویرا استفاده می‌کنید را دارا هستید و این استفاده، توزیع، عرضه، انتقال و یا نمایش هرگونه اطلاعات برای عموم شامل موارد زیر نیست و نخواهد بود:
الف. مخدوش کردن بالفعل و بالقوه هر گونه حقی از اشخاص ثالث(حقیقی یا حقوقی) شامل، حق مولف، حق اختراع، علائم تجاری، اسرار تجاری یا هر حق مالکیت دیگری.
ب. انجام بالفعل و بالقوۀ تخلف شامل تبلیغات دروغ، رقابت ناسالم، افترا، تعرض به حریم خصوصی اشخاص حقیقی یا حقوقی.
ج. ایجاد بالفعل و بالقوۀ هرگونه نزاع یا دعوی حقوقی.
د. محتوای بالقوه یا بالفعل هر چیز غیرقانونی، مضر، فریب‌آمیز، افتراآمیز، بدگویانه، تهدیدکننده، توهین‌آمیز، آزاردهنده و مبتذل.
هـ. محتوای بالفعل و بالقوۀ هر چیز نژادپرستانه، اهانت‌آمیز به اقوام و فرهنگ‌ها و ادیان.
و. محتوای بالفعل و بالقوۀ هر چیز دیگری که باعث تخلف جنایی شود و مسؤولیت‌های مدنی برانگیزد یا قوانین اجرایی را مخدوش کند. به علاوه شما تضمین می‌کنید که شما یا مشتری‌تان عضو هیچ سازمان تروریستی نیستید و در هیچ فعالیت تروریستی شرکت نداشته‌اید. شما موافقت می‌کنید که مولتی‌ویرا و هر شخص ثالث مرتبط با ما شامل نمایندگان فروش، کارمندان، مدیران، منشیان، وکلا، مستخدمین، مشاورین، پیمانکاران، مأموران و سایر زیرمجموعه‌ها و شرکت‌های تابعۀ مولتی‌ویرا از هرگونه ادعای دِین یا دعوی حقوقی به هر نحو که ناشی از نقض مفاد این توافق‌نامه ازطرف شما باشد یا ادعای هر شخص ثالث دیگری، مصون است.
3-6. تلاش برای جلوگیری از خرابی.
شما باید به طور فعال در جهت جلوگیری از هر گونه صدمه به سیستم‌های مولتی‌ویرا شامل صدمات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تلاش کنید.
3-7 رفتارهای ممنوعۀ دیگر.
شما اجازه ندارید و نباید برای مهندسی معکوس (Reverse Engineering)، کامپایل معکوس، از هم باز کردن سیستم‌ها، یا هر گونه تلاشی برای به دست آوردن کد برنامه‌ها از سخت‌افزار، نرم‌افزار یا هر مورد دیگری که برای شما از طرف ما فراهم می‌شود، عملی انجام دهید.
3-8. ارتقای اجباری.
اگر مولتی‌ویرا به صلاح‌دید انحصاری خود، تشخیص دهد که شما یا حساب کاربری‌تان، کارایی سرورها یا یکپارچگی شبکۀ ما را به شدت تحت تأثیر قرار داده است یا حساب کاربری شما بسیار بیش‌تر از پهنای باند یا فضای دیسک تخصیص داده شده به شما، مصرف می‌کند، ممکن است مولتی‌ویرا از شما بخواهد و شما باید به این خواسته رضایت دهد تا حساب کاربری‌تان به میزان کافی بنا به صلاح‌دید انحصاری ما، ارتقا یابد.
4- سوء استفاده و نقض توافق‌نامه.
4-1. تعریف سوء استفاده. هرگونه سوء استفادۀ شما به عنوان نقض این توافق‌نامه تلقی خواهد شد. تعیین این که چه چیز سوء استفاده است در صلاحیت انحصاری مولتی‌ویرا است.
سوء استفاده شما شامل استفاده از خدمات مولتی‌ویرا در فعالیت‌های جنایی، انتشار تصاویر خلاف عفت، کلاه‌برداری، مخدوش کردن حقوق معنوی اشخاص حقیقی یا حقوقی، نمایش محتوای مبتذل، اهانت‌آمیز، افتراآمیز، تهدیدآمیز، بهره‌گیری از خدمات مولتی‌ویرا برای اختلال در استفادۀ طبیعی سایر مشتریان، تولید انبوه فرایندها (spawning processes)، مصرف بی‌رویۀ حافظۀ اصلی، پردازنده و پهنای باند، ارسال هرزنامه (Spam) یا انبوه‌نامه‌های الکترونیکی (چه باعث ایجاد اختلال در خدمات‌گیری سایر مشتریان بشود یا نشود)، دسترسی یا استفادۀ بدون مجوز به اطلاعات، سیستم‌ها یا شبکه‌ها (شامل هرگونه تلاشی برای درآوردن، پیمودن و آزمون نقاط ضعف سیستم یا شبکه یا انجام رخنۀ امنیتی، بدون مجوز از طرف صاحب سیستم یا شبکه) و ایجاد ارتباط بین خدمات ما به هر کاربری (شامل بمباران پست الکترونیک (Mail Bombing و Flooding ، تلاش عمدی برای بارگذاری زیاد یا حملات به سیستم ذخیره و نگهداری هر گونه نرم‌افزار دزدی، استفاده از هرگونه نرم‌افزار بوت و پروکسی، ذخیره یا استفاده از هرگونه نرم‌افزار مورد استفاده برای هک و کرک Hack) و (Crack، ذخیره و یا فروش فهرست‌های پست الکترونیک انبوه مورد استفاده در ارسال هرزنامه‌ها یا ارسال انبوه‌نامه‌های الکترونیکی و جعل هر گونه (TCP/IP Packet header) مشخصات الکترونیکی یا هر بخشی یا سربرگ یک نامۀ الکترونیکی می‌شود ولی محدود به این‌ها نیست. شما می‌پذیرید و موافقت می‌کنید که سوء استفادۀ شما، باعث خواهد شد تا مولتی‌ویرا بی‌درنگ نسبت به قطع کلیۀ خدمات شما اقدام کند.
4-2. ارسال هرزنامه(Spam).
شما تأیید و موافقت می‌کنید که مولتی‌ویرا هرگز ارسال هر نامه‌های الکترونیکی در شبکه اینترنت را تحمل نخواهد کرد، که این شامل نگهداری از یک اس. ام. تی. پی (SMTP) باز یا دخیل شدن در ارسال هرزنامه با استفاده از خدمات یک شرکت فراهم کنندۀ خدمات اینترنت ما (ISP) دیگر یا میزبان وب دیگر، یا وجود پیوند از داخل محتویات یک هرزنامه به وب‌سایتی که در سرورهای ما میزبانی می‌شود، و یا فروش یا توزیع هر گونه نرم‌افزاری از طریق وب‌سایت که کار ارسال هرزنامه را تسهیل کند، نیز می‌شود. ارسال هرزنامه اکیداً ممنوع است و بی‌درنگ باعث نقض این توافق‌نامه خواهد شد و متعاقب آن مولتی‌ویرا تمامی خدمات شما را قطع خواهد کرد.
4-3. معیارهای انضباطی.
در صورت سوء استفاده شما، مولتی‌ویرا ممکن است به صلاح‌دید انحصاری خود، معیارهای انضباطی خاصی، نظیر دادن هشدار، به تعلیق درآوردن و یا قطع کردن حساب کاربری شما و تمامی خدمات ما به شما را به اجرا درآورد. اگر حساب کاربری شما به تعلیق درآید و مولتی‌ویرا بخواهد که تعلیق شما را خاتمه دهد، ممکن است مولتی‌ویرا بنا به صلاح‌دید انحصاری خود هزینه‌ای برای اتصال مجدد حساب شما قبل از برقراری خدمات از شما طلب کند.
شما می پذیرید و موافقت می‌کنید که اگر حساب کاربریتان معلق گردد، مولتی‌ویرا ممکن است مراجعین به وب‌سایت شما را به صفحۀ پشتیبانی فنی وب‌سایت هدایت کند. همچنین شما موافقت می‌کنید که شرکت شامل کارمندان، نمایندگان، مدیران، زیرمجموعه‌ها، شرکت‌های تابعه، فروشندگان و سایر عوامل مولتی‌ویرا برای به تعلیق درآوردن حساب کاربری شما، در مقابل هرگونه ادعای ضرر و زیان یا دعوی قانونی مصون می‌باشند.
4-4. نظارت
مولتی‌ویرا این حق را برای خود محفوظ می‌دارد و شما نیز رضایت دارید که شرکت بر خدمات عرضه شدۀ خود و محتویات وب‌سایت شما برای اطمینان از عدم نقض این توافق‌نامه نظارت کند.
4-5. تشخیص نادرست.
مشتری می پذیرد که فعالیت مشتری ممکن است به اشتباه به عنوان سوء استفاده مشتری تلقی گردد. یک مشتری که معتقد است در مورد او تشخیص نادرست انجام شده است، می تواند از مدیر واحد پشتیبانی درخواست تجدید نظر کند. تعیین اینکه آیا فعالیت مشتری، سوء استفاده بوده یا خیر تنها در صلاحیت شرکت منفرداً می باشد. همچنین مشتری موافق است که شرکت(شامل کارمندان، نمایندگان، مدیران، زیرمجموعه ها، شرکتهای تابعه، فروشندگان) در رابطه با تشخیص نادرست در مورد اینکه فعالیت مشتری سوء استفاده بوده یا نبوده، در مقابل هرگونه ادعای ضرر و زیان یا دعوی قانونی مصون است.
4-6. گزارش نقض موافقت‌نامه.
شما موافقت می‌کنید که هرگونه فعالیتی از طرف شما یا سایر مشتریان ما و هر کس دیگری که از خدمات مولتی‌ویرا استفاده می‌کند و یا به نحوی با آن مرتبط است، که مفاد این توافق‌نامه را نقض می‌کند را به شرکت گزارش دهد. اگر شما در مورد این که فعالیت خاصی مفاد این توافق‌نام را نقض می‌کند یا خیر مرددید، باید در این مورد مولتی‌ویرا را مطلع سازید تا ما مصداق آن را تعیین کنیم. تعیین این که آیا فعالیت خاصی مفاد این سند را مخدوش می‌کند یا خیر، در صلاحدید انحصاری مولتی‌ویرا می‌باشد.
4-7. مسوولیت‌های مدنی یا جنایی.
شما تأیید و موافقت می‌کنید که هرگونه نقض مفاد این توافق‌نامه ممکن است پیگرد قانونی یا جنایی بعدی داشته باشد.
تمامی خدمات اين وبگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.
تمامی حقوق متعلق به شرکت ویراویر (کانادا) است © |
ارتباط با ما | شرایط خدمات | حریم شخصی | پرسش های متداول