حریم شخصی کاربران

شما با استفاده از خدمات این وب‌سایت موافقت خود را با سیاست‌های صیانت از حریم شخصی کاربران که توسط ما برای حفاظت از اطلاعات شخصی شما در نظر گرفته شده است، اعلام می‌دارید:

1- مولتی ویرا نسبت به اطلاعات شخصی شما که در اینترنت داده می‌شود حساس می‌باشد. ما بر این باوریم که برای شما مهم است بدانید چگونه با اطلاعاتی که از طریق اینترنت برای ما ارسال می‌کنید عمل خواهیم کرد. هنگامی که این اطلاعات از طریق اطلاعات کاربر به صورت الکترونیکی جمع آوری می‌شود مولتی‌ویرا نهایت تلاش خود را جهت هر چه دقیق‌تر فراهم کردن امنیت با روش‌هایی که در زیر توضیح داده شده است انجام می‌دهد.

2- به طور کلی شما به عنوان یک بازدید کنندۀ سایت قادر به بازدید از مطالب صفحات وب‌سایت مولتی‌ویرا در سراسر دنیا خواهید بود بدون این که از شما پرسیده شود که چه کسی هستید و یا این که هر گونه اطلاعاتی در مورد خودتان بدهید. به هنگام بازدید شما از وب‌سایت، اطلاعات، بدون نام، جمع آوری می‌شود و فقط به منظور اندازه‌گیری تعداد بازدیدها ، میزان زمان گذرانده شده روی سایت ، تعداد صفحه‌های دیده شده و غیره می‌باشد. مولتی‌ویرا از این اطلاعات صرفاً به منظور بهبود قابلیت‌های عملکردی وب‌سایت برای کاربرانی چون شما و نیز بررسی‌های آماری داخلی استفاده می‌کند.

3- این به جز مواردی‌ست که اطلاعاتی از خود را داوطلبانه در اختیار ما می‌گذارید و یا اطلاعات خود را جهت ثبت نام و عضویت در سایت و خرید آنلاین به ما ارائه می‌نمایید. در این قبیل موارد اطلاعات شما بر اساس استانداردهای تعیین شدۀ مولتی‌ویرا مورد حفاظت قرار می‌گیرد و امنیت اطلاعات شما توسط ما تضمین می‌گردد.

4- پردازش اطلاعات مالی از قبیل شمارۀ کارت‌های اعتباری (Credit Card) و یا بدهکار (Debit Card) شما و رمز کارت بر عهدۀ بانک‌های پردازش کنندۀ کارت‌های بانکی عضو طرح شتاب می‌باشد و امنیت اطلاعات پرداخت توسط این بانک‌ها تضمین گردیده است. صورت‌حساب‌های شما با نام این سایت در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

5- ممکن است شما به انتخاب خود اطلاعات شخصی‌تان را به ما ارائه دهید، به عنوان مثال از طریق پست الکترونیکی به همراه نظر و یا سؤال. ما از این اطلاعات جهت بهبود خدماتمان و یا پاسخ‌گویی به تقاضای شما استفاده می‌کنیم و پست الکترونیکی شما را در اختیار هیچ شرکت و یا مؤسسۀ دیگری نمی‌گذاریم.

6- برخی مواقع سایت ما دارای ارتباط با لینک‌های دیگر سایت‌هاست. در صورتی که شما تصمیم به انتخاب آن سایت‌ها بگیرید مشمول سیاست حریم شخصی (Privacy Policy) آن سایت خواهید بود و کولتی‌ویرا هیچ گونه مسؤولیتی در قبال محتوا و سیاست‌های حریم شخصی کاربران سایر سایت‌ها ندارد.

7- اگر شما احساس می‌کنید که سایت مولتی‌ویرا به سیاست حریم شخصی خود (Privacy Policy) پایبند نیست باید در درجه اول با ما به آدرس support@multivira.com تماس برقرار نمایید.

تمامی خدمات اين وبگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.
تمامی حقوق متعلق به شرکت ویراویر (کانادا) است © |
ارتباط با ما | شرایط خدمات | حریم شخصی | پرسش های متداول